Sprawdź poziom swojego języka

FAQs

Poniższe testy zostały opracowane z myślą o osobach, które chciałyby poznać na jakim etapie nauki języka znajdują się obecnie.

W pierwszej kolejności należy wykonać test nr 1, do testu nr 2 przechodzisz, jeśli z testu nr 1 otrzymasz min 18 punktów, lub wynik bardzo zbliżony, tj. 17 lub 16 punktów.

Po wykonaniu testu nr 1 przechodzisz do kolejnego czyli testu nr 2, pod warunkiem, że twój wynik z testu niższego (w tym wypadku nr 1) wyniósł min 18 punktów lub wynik bardzo zbliżony, tj. 17 lub 16 punktów.

Jeśli zaczniesz od testu nr 2 lub 3 wynik, który osiągniesz nie będzie do końca wiarygodny. Jeśli natomiast  znasz swój poziom językowy, nie musisz go oznaczać i chcesz popracować np. nad wymową, przygotować się do matury czy egzaminu ósmoklasisty, to zapraszam do kontaktu. tel: 662278025

Oczywiście testy sprawdzają tylko poprawność językową, może okazać się tak, że wynik testu będzie niski, a mimo to posiadasz całkiem wysokie kompetencje językowe. Resztę zweryfikuje rozmowa ze mną bezpośrednio face to face, na platformie zoom lub telefonicznie pod nr tel: 662278025

Tutaj pobierz testy